В Пришибському ЦКД провели ігрову виставу “Святий Миколай і нова команда ЗСУ”
Минулої п’ятниці у Пришибському ЦКД відбувся захід для дітей громади. Представники закладів культури об’єдналися, щоб подарувати всім присутнім радість та гарний настрій в ігровій виставі “Святий Миколай і нова команда ЗСУ”. Кожен учасник заходу отримав не лише подарунок, а й незабутні враження від спілкування.
На заході були присутні сільський голова Валентина ГОРОДЯНКО, начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму ВК Пришибсьої сільської ради Світлана ГРИСЮК та представники Єристівського ГЗК.
![](http://vokst.um.la/wp-content/uploads/2023/12/410240295_3252268458412115_4463788568850690256_n-1024x768.jpg)
![](http://vokst.um.la/wp-content/uploads/2023/12/410256299_3252268315078796_4742643619395606019_n-1024x768.jpg)
![](http://vokst.um.la/wp-content/uploads/2023/12/409351659_3252268365078791_5706729128056024807_n-1024x768.jpg)