З Днем працівника сільського господарства!
Шановні працівники сільського господарства! Ваша неоціненна праця лежить в основі нашої щоденної життєвої зручності. Ви є тими, хто годує світ, та ваш внесок невимовно важливий для нашого суспільства.
Нехай ваші труднощі завжди відзначаються належною вдячністю та повагою. День працівника сільського господарства – це свято вашої відданості, наполегливості та величезного внеску у розвиток країни. Дякуємо за вашу неоціненну роботу!
З нагоди цього свята, нещодавно, в приміщенні Пришибського ЦКД відбувся захід за участю працівників закладів культури та учасників художньої самодіяльності. Привітали громаду сільський голова Валентина Городянко та депутат обласної ради Олег Дядик.
![](http://vokst.um.la/wp-content/uploads/2023/11/405891627_3240252466280381_670497125179794166_n-1024x461.jpg)