ФК “ГРАНД-ПРИШИБ” – ВОЛОДАРІ КУБКА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ
З 17 по 21 жовтня 2023 року в м.Берегове відбулося змагання з міні-футболу. На стадіоні зустрілися 15 команд категорії 55+, та 10 команд категорії 60+.
Кременчуцький район представляла ФК “ГРАНД-ПРИШИБ” (55+) під керівництвом головного тренера Андрія ГОРЯЧКОВСЬКОГО, яка з рахунком 1:0 перемогла у фіналі команду “Київ”. Кращим гравцем змагань і володарем переможного голу став Володимир КОНОВАЛЬЧУК.
![](http://vokst.um.la/wp-content/uploads/2023/10/393800101_1427754461143408_2150491799480921303_n-1-1024x771.jpg)
![](http://vokst.um.la/wp-content/uploads/2023/10/393816450_1427758237809697_1329820776370342891_n-1024x771.jpg)
У категорії 60 і старші спортсмени Кременчуцького району, в складі збірної Полтавщини обіграли команду з Черкас з рахунком 1:0, ставши володарми кубку. Кращим бомбардиром змагань зазначеної категорії став Ігор БЄЛІК, на рахунку якого десять переможних голів.
![](http://vokst.um.la/wp-content/uploads/2023/10/393936014_1427434501175404_2723019753961949860_n-1-1024x771.jpg)
![](http://vokst.um.la/wp-content/uploads/2023/10/394286733_1427434841175370_5337386051030328819_n-1024x771.jpg)
Велика подяка керівництву Управління молоді та спорту Полтавської облвійськадміністрації, президенту ФК “Гарант” Анатолію ВЕСЕЛОВСЬКОМУ, голові Пришибської громади Валентині ГОРОДЯНКО, Тарасу ЗІНЧЕНКО (ТОВ “Ferrexpo”), Територіальної організації ГО “ВФСТ “Колос” в Полтавській області, Сергію КУЛІНІЧУ та головному тренеру Андрію ГОРЯЧКОВСЬКОМУ за організацію поїздки та забезпечення участі в цьогорічних змаганнях.
![](http://vokst.um.la/wp-content/uploads/2023/10/394318954_1427756941143160_6669302461773684962_n-771x1024.jpg)